عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ : شنبه 23 مرداد 1395
بازدید : 796
نویسنده : .::چشم انتظار::.

 برای فهم درست مطلب ،قسمتهای قبلی را نیز مطالعه بفرمایید

════════════❅✾❅════════

 آرمــــــــــــــــــــاگــــــــدون / 6
 این قسمت  
 
 ج ) صهیونیسم مسیحی:

 رهبران مذهبی فرقه های پروتستان,درایالت متحده وانگلیس که به این مکتب نوظهور" خواسته های مسیح اعتقاد دارند،دردهه 1990 میلادی ,اعتقادات یادشده را بشدت تبلیغ کردند ودر 10 سال گذشته در آمریکا در این زمینه دههاکتاب منتشرشده.
یک کشیش آمریکایی در کتابش با نام " در پیشگوییهای انجیل ؛ جای آمریکا کجاست ?! " نقش دولت واشنگتن در جنگ آرماگدون را بیان کرده  و در این کتاب اثبات نموده که دولت آمریکا جنگ آرماگدون را رهبری خواهد کرد و مخالفان مسیح را شکست خواهد داد .
در این جنگ ، دولت انگلیس همکار آمریکا خواهد بود . دولت آمریکا در اوج جنگ سرد ، موشکهای هسته ای قاره پیمای خود را " شمشیرهای جنگ مقدس " نامیده بود . پیروان این مکتب تبلیغ کرده اند که عملیات طوفان صحرا علیه عراق در سال 1991 فراهم کردن مقدمه برای جنگ آرماگدون بوده . این دسته از مسیحیان اعتقاد دارند که مسیح همیشه در امور خاورمیانه به سود دولت اسراییل مداخله نموده است و اعلام میدارند که خواست دولت اسراییل در حقیقت خواست مسیح میباشد و مذاکرات صلح در خاورمیانه بیهوده است و تاسیس کشور اسراییل بزرگ از نیل تا فرات ، خواست مسیح میباشد که بزودی عملی خواهد شد .
صهیونیستهای یهودی هم مطابق اعتقادشان به " تلمود " به مکتب " خواسته های خدا " اعتقاد دارند و مطابق این اعتقاد آنها برنامه ای را اجرا میکنند که با کمک آمریکا و انگلیس و دیگر کشورهای غربی بتوانند دو مسجد اقصی و صخره را تخریب کرده ، کشور اسراییل بزرگ را با نابودی کامل کشورهای اسلامی بوجود آورند.بهمین منظور میان صهیونیستهای یهودی و مسیحی فرقه پروتستان اتحاد کاملی وجود دارد. به لطف حمایتهای همه جانبه جهان مسیحی غرب از داد تل آویو ، رژیم صهیونیستی اکنون به یک انبار مهمات و پادگان نظامی جهان مسیحی ایالات متحده آمریکا و غرب تبدیل کرده. البته هدف استراتژیک جهان مسیحی غرب این است که کشورهای اسلامی را در زمینه های اقتصادی و نظامی برای همیشه ضعیف نگاه دارد.


 
 برگرفته از ڪتاب الفباے مهدویت.به قلم مجتبے تونه اے

 :: موضوعات مرتبط: مهدویت , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: آرماگدون , صهیونیسم مسیحی , مهدویت , آخرالزمان , ,
تاریخ : سه شنبه 5 مرداد 1395
بازدید : 851
نویسنده : .::چشم انتظار::.مرحوم آیت الله بهجت:

سال 68 برخی افراد به آقای بهجت گفتند

آقای خامنه ای برای رهبر شدن جوان است.

ایشان در پاسخ این افراد فرمودند:

همان یکبار که گفتند علی جوان است، برای هفت پشتمان کافیست.
:: موضوعات مرتبط: سخن بزرگان.آیت الله بهجت و ... , امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : جمعه 1 مرداد 1395
بازدید : 649
نویسنده : .::چشم انتظار::.

این قسمت 
 
 ب ) صهیونیسم مسیحی:


 اصول و مبانے جریان مبلغان انجیل در آمریڪا و انگلیس حمایت همه جانبه عقیدتے و سیاسے از صهیونیسم میباشد . آنها خود را مسیحیان دوباره تولد یافته میدانند ڪه معتقدند فقط خود اهل نجات خواهند بود و دیگران هلاڪ خواهند شد . تعصب این مسیحیان صهیونیسم بیش از صهیونیسمهاے یهودے مقیم اسرائیل و آمریڪا میباشد . مطابق اعتقادات آنها حوادثے باید بوسیله ے پروتستانها بوقوع بپیوندد تا مسیح دوباره ظهور نماید و پیروان این مڪتب وظیفه ے دینے دارند براے تسریع در عملے شدن این حوادث ڪوشش نمایند . این حوادث عبارتند از : 
 
 1 _ یهودیان از سراسر جهان باید به فلسطین آورده شوند و ڪشور اسرائیل در گستره اے از رودخانه ے نیل تا رودخانه ے فرات بوجود آید و یهودیانے ڪه به اسرائیل مهاجرت نمایند اهل نجات خواهند بود .
 2 _ یهودیان باید دو مسجد اقصے و صخره در بیت المقدس را منهدم ڪنند وبجاے این دو مسجد مسلمانها ، معبد بزرگ را بنا نمایند ( از سال 1967 تا بحال دو مسجد اقصے و صخره بیش از صد بار مورد حمله یهودیان و مسیحیان صهیونیست قرار گرفته است .)
 3 _روزیڪه یهودیان مسجد اقصے و صخره را منهدم ڪنند ، جنگ نهایے مقدس ( آرماگدون ) به رهبرے آمریڪا و انگلیس آغاز شده ، در این جنگ جهانے تمام جهان نابود خواهد شد.
 4 - روزیڪه ڪه آرماگدون آغاز شود تمام مسیحیانِ پیرو این مڪتب ، مسیح را خواهند دید و توسط یڪ سفینه ے عظیم از دنیا به بهشت منتقل میشوند از آنجا همراه با مسیح ، نظاره گر نابودے جهان و عذاب سخت در این جنگ مقدس خواهند بود . 
 5 _ در جنگ آرماگدون زمانیڪه ضد مسیح ( دجال ) در حال دستیابے به پیروزے است ، مسیح همراه این مسیحیان در جهان ظهور خواهد ڪرد و ضد مسیح را در پایان این جنگ مقدس شڪست میدهد و حڪومت جهانے خود را به مرڪزیت بیت المقدس برپا خواهند ساخت و معبدے ڪه بجاے مسجد الاقصے و صخره در بیت المقدس ساخته میشود محل حڪومت جهانے مسیح خواهد بود .
 6 - دولت صهیونیستے اسرائیل با ڪمڪ آمریڪا و اسرائیل ، مسجد اقصے و مسجد صخره را نابود خواهد ڪرد و معبد بزرگ بدست آنان ساخته خواهد شد و این رسالت مقدس به عهده ے آنان میباشد.
 7 - این حادثه پس از سال 2000 میلادے حتما اتفاق خواهد افتاد .
 8 _ قبل از آغاز جنگ آرماگدون ، رعب و وحشت جامعه ے آمریڪا و اروپا را فرا خواهد گرفت.
 9 - قبل از ظهور دوباره ے مسیح ، صلح در جهان هیچ معنے ندارد و مسیحیان براے تسریع در ظهور مسیح باید مقدمات جنگ آرماگدون و نابودے جهان را فراهم نمایند .:: موضوعات مرتبط: مهدویت , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: آرماگدون , ,
تاریخ : جمعه 25 تير 1395
بازدید : 670
نویسنده : .::چشم انتظار::.


 
 این قسمت 
 
 صهیونیسم مسیحی:
 
 صهیونیسم مسیحے واژه اے است ڪه براے شاخه افراطے پروتستانهاے آمریڪایے بڪار میرود . این گروه به جهت حمایت از اسرائیل ،بدین نام مشهور شده اند. و اما مسیحیت به سه شاخه ڪاملا جدا و مخالف یڪدیگر یعنے ڪلیساے ڪاتولیڪ روم ، ارتدڪس  و پروتستان تقسیم شده است. این سه ڪلیسا در اعتقادات دینے و مراسم عبادے ڪاملا از هم جدایند و مانند سه دین مختلف عمل میڪنند و حتے انجیل ڪلیساے پروتستان با انجیل ڪلیساے ڪاتولیڪ تفاوت زیادے دارد. یڪے از ویژگیهاے ڪلیساے پروتستان رابطه بسیار نزدیڪ آنها با دولتهاے اروپایے میباشد و این دولتها بریا ترویج مسیحیت پروتستان از مبلغان خود در ڪشورهاے جهان سوم حمایتهاے گسترده مالے ، تبلیغاتے  سیاسے میڪنند؛ بعنوان مثال در انگلیس ، دولت و ڪلیساے پروتستان از هم جدا نیست و ملڪه انگلیس در راس دولت و ڪلیسا قرار دارد.
 در یڪ قرن گذشته جریان جدیدے ڪه در بین پروتستان ها فوق العاده قدرتمند شده است،مڪتب نوظهور « مبلغان انجیل » میباشد.قبل از جنگ جهانے دوم این مڪتب نوظهور به بنیادگرایے معروف و شعار آنها بازگشت به انجیل و تغییر جامعه با تحول فرهنگے بود و هدف آنها بوجود آوردن حڪومت در آمریڪا بر مبناے بنیادهاے انجیل میباشد. بعد از جنگ جهانے دوم ،بنیادگرایان آمریڪایے خود را مبلغان انجیل معرفے ڪردند و با استفاده گسترده از وسایل ارتباطات جمعے توانستند در جامعه آمریڪا نفوذ فراوانے بدست آورند و اڪنون این جریان قدرتمندرین و فعالترین تشڪیلات دینے در آمریڪا محسوب میشود و در مراڪز سیاسے این ڪشور نفوذ زیادے دارند.
  
 با ما همراه باشید
 ادامه دارد...
 :: موضوعات مرتبط: مهدویت , سیاسی , ,
تاریخ : جمعه 18 تير 1395
بازدید : 650
نویسنده : .::چشم انتظار::.

قسمتی از شعر حاج میثم مطیعی
در مراسم عید فطر مصلی تهران
و اشاره به حقوق های نجومی...!!

..ا******************************
برخی چه لقمه ها که گلوگیر می خورند
خوبان ولی به شام بلا تیر می خورند

اهل رفاه و بزم که در ناز و نعمتند
کی غمگسار ملت و کی اهل خدمتند؟

دیروز خرده کاسب تحریم بوده اند
امروز نیز کاسب تسلیم و ذلتند

سرمست از حقوق نجومی خویشتن
آخر چگونه در طلب حق ملتند؟

ای دوستان که در صف اول نشسته اید!
مردم هنوز چشم به راه عدالتند

این مردم صبور که در پای انقلاب
خون داده اند و اهل جهاد و رشادتند

این مردم صبور که تحریم دشمنان
از ره نبردشان و هنوز اهل غیرتند

آسان به کف نیامده این عشق و اعتماد
بر ریشه های باورشان تیشه ای مباد

ای دوستان که درصف اول نشسته اید!
اینک شما و عهد عظیمی که بسته اید

ناگفته ماند حرف بلندی که روشن است
ایمان مدافع است که این خاک، ایمن است

این آتش فتاده به دنیا گواه ماست
جان مدافعان حرم جان پناه ماست
:: موضوعات مرتبط: سیاسی , شعر , ,
:: برچسب‌ها: شعر , میثم مطیعی , عیدفطر , ,
تاریخ : پنج شنبه 27 خرداد 1395
بازدید : 799
نویسنده : .::چشم انتظار::.


 
 موسسات دینے آمریڪایے این نڪته را روشن ساختند ڪه سپاهے از عراق بسوے قدس رهسپار خواهد شد، بنا به پیشگویے حرقیال از نظامیانے از عراق ، ایران ، لیبی، سودان، و قفقاز در جنوب روسیه تشڪیل میشود . مدارس انجیلے در آمریڪا بر پایه ے این تحلیل ڪه واقعه ے آرماگدون تنها حادثه ایست ڪه بازگشت دوباره مسیح را به زمین ممڪن میسازد واین واقعه اے بسیار نزدیڪ است، به تبلیغ این دیدگاه پرداختند.
 آرماگدونے ڪه این عده از آن سخن میگویند ، همان حادثه عظیمے است ڪه پیش از ظهور مهدے رخ خواهد داد.همان حادثه بزرگے ڪه ائمه ما نام "قرقیسیا" را بر آن اطلاق ڪردند.ائمه ما ، از این نڪته خبر دادند ڪه میلیونها نظامے از آمریڪا ،اروپا ، روسیه، ترڪیه ، مصر و دول مغرب عربے به اضافه سربازانے از سرزمین شام، شامل ڪشورهاے سوریه،اردن، لبنان، فلسطین و اسراییل همگے در ناحیه اے در محدوده تحت عنوان " قرقیسیا " با یڪدیگر برخورد ڪرده و پس از حصول درگیرے ، این سفیانے است ڪه همگے را چنان ڪشت زارے درو شده در هم میڪوبد و از صحنه نبرد پیروز بیرون مے آید.در صحیحه ے میسر از امام باقر (ع) نقل است ڪه فرمود:" اے میسر ! از اینجا تا قرقیسیا چقدر راه است؟" عرض ڪردم" همین نزدیڪے ها در ساحل فرات قرار دارد. سپس فرمودند ، اما در این ناحیه واقعه اے اتفاق خواهد افتاد ڪه از زمانیڪه خداوند متعال آسمانها و زمین را آفریده بے سابقه بوده چنانڪه تا وقتے آسمانها و زمین برپا هستند هم واقعه اے همچون آن اتفاق نخواهد افتاد... سفره اے است ڪه درندگان زمین و پرندگان آسمان از سیر میشوند." 1 
 
 1.ڪافے .جلد 8.صفحه 295 :: موضوعات مرتبط: مهدویت , سیاسی , احادیث و روایات , ,
:: برچسب‌ها: آرماگدون , قرقیسیا , آخرالزمان , ,
تاریخ : یک شنبه 16 خرداد 1395
بازدید : 912
نویسنده : .::چشم انتظار::.


 
 این موسسات دینے بهمراه رسانه هاے دیدارے و شنیدارے این دولتها ازسایتهاے دهه ے هشتاد میلادے مردم خود را به ایمان جمعے به وقوع حادثه اے بزرگ در سرزمین شام ڪه به نـــــــبــــرد هــــســــتــــه اے خواهد انجامید توجه داده اند.و پیوسته مردم خود را به ایمان به این نڪته فرا میخواند ڪه بزودے لشڪرے از دشمنان مسیح ڪه بدنه ے اصلے آن از میلیونها نظامے تشڪیل یافته ، ازعراق حرڪت میڪند و پس از گذشتن از رود فرات _ ڪه در آن زمان به خشڪے گراییده است_ بسوے قدس رهسپار میشود.اما نیروهاے مومن به مسیح،راه این لشڪر را سد ڪرده و همگے در" آرماگدون" با یڪدیگر برخورد خواهند ڪرد و در این مڪان است ڪه درگیرے اتفاق خواهد افتاد.صخرهها ذوب میشوند.دیوارها برزمین فرو میغلتند.پوست تن انسانها در حالیڪه ایستاده اند ذوب شده و میلیونهانفر از بین میروند ...
 و این نبردیست نهایے و هسته ای.سپس مسیح براے بار دوم از جایگاه بلند خود بر زمین فرود مے آید و پس از چندے زمام رهبرے جهان را دردست گرفته و صلح جهانے را برقرار میڪند.او دولت صلح را برزمین نو و زیر آسمانے تازه بنا میڪند.و این مهم را از مرڪز فرماندهے خود در قدس عملے میسازد.
 یڪ بررسے انجام گرفته ازسوے موسسه " تلسن" ڪه در اڪتبر سال 1985 به نشر رسیده است ؛ نشان میدهد ڪه در حال حاضر 61 میلیون آمریڪایے در انتظارواقعه ے آرماگدون گوش خوابانده اند و این در حالیست ڪه ذڪرموسسات دینے وایستگاههاے رادیو و تلویزیونے ڪه به این مهم پرداخته اند؛ در این مجال میسر نیست.:: موضوعات مرتبط: مهدویت , مطالب آموزنده , سیاسی , امام زمان , ,
تاریخ : جمعه 14 خرداد 1395
بازدید : 949
نویسنده : .::چشم انتظار::.

 


آرمــــــــــــــــــــاگــــــــدون
 
 ڪلمه Armageddon "هَرمَجِدّون" واژه ایست یونانے ڪه بنا به تعریف واژه نامه هاے آمریڪایے همچون فرهنگ " وبستر" به معنے نبرد نهایے حق و باطل در آخر الزمان است.همچنین این واژه نام شهریست در منطقه عمومے شام ڪه بنا به آنچه در مڪاشفات یوحنا در عهد جدید آمده است، جنگے عظیم در آنجا رخ میدهد.و مرحله ے حاضر از زندگے بشر در آن زمان پایان مے یابد.بعبارتے نبرد مذڪور،مقدمه تحولے بزرگ است ڪه سرنوشت نهایے آدمے برروے ڪره ے زمین به آن بستگے دارد.
 حادثه ظهور ،حادثه بزرگ است و قدرتهاے بزرگ جهان ،سیاست خارجے خود را برمبناے حوادثے ڪه بیش از آن رخ میدهد جهت داده و نقشه هاے نظامے خود را به شڪلے سامان داده اند ڪه آمادگے هاے لازم براے این حادثه در آن ملحوظ باشد.این در حالیست ڪه موسسات دینے و رسانه هاے این دولتها نیز ،مردم خود را براے پیشبازاین حادثه آماده میسازد.

برگرفته از ڪتاب الفباے مهدویت.به قلم مجتبے تونه اے

استفاده از این مطلب با نام وب همسفر تا بهشت موجب رضایت ماست

:: موضوعات مرتبط: مهدویت , مطالب آموزنده , سیاسی , امام زمان , ,
تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394
بازدید : 629
نویسنده : .::چشم انتظار::.بی خامنه ای شعار هم عهدی چیست

بی خامنه ای ندای یا مهدی چیست

هرکس که نشد فدایی "خامنه ای"

بی شک تو بدان فدایی "مهدی" نیست:: موضوعات مرتبط: مطالب آموزنده , امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : دو شنبه 24 اسفند 1394
بازدید : 692
نویسنده : .::چشم انتظار::.

 

تا چراغی در میان این شبستان زنده است

 

تا تنور نان گرم مرد چوپان روشن است

 

شک نکن قصد پلنگ تیز دندان روشن است

 

امشب از داغی دوباره چشم ایران روشن است

 

یوسفی رفته است آری

 

وضع کنهان روشن است

 

تک سواران تیز میتازند در صحرا هنوز

 

از تلاتم باز ننشستس این دریا هنوز

 

اتشی پیداست آن سوی بیابان ها هنوز

 

باز شمعی کشته شد با دست شب اما هنوز

 

این شبستان کهن با نور ایمان روشن است

 

بارالها جرأت ما رو سر و سامان بده

 

انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده

 

قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده

 

رهبرا من مصطفی ای دیگرم فرمان بده

 

کی به اندک بادی اقیانوس لرزان میشود ؟

 

کوه کی با یک خراش ساده ویران میشود ؟

 

عاشق رفتن کی از رفتن پشیمان مشیود ؟

 

کی میان ابرهای تیره پنهان میشود؟

آسمان ما که با خون شهیدان روشن است

 

مرتضی تا بود کارش غیر شیدایی نبود

 

مجتبی میگفت دیدم غیر زیبایی نبود

 

شد پشیمان هرکسی اینجا زلیخایی نبود

 

مصطفی هم رفت آری اون هم اینجایی نبود

 

مرد های مرد را آغاز و پایان روشن است

 

بارالها جرأت ما رو سر و سامان بده

 

انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده

 

قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده

 

رهبرا من مصطفی ای دیگرم فرمان بده

 

 

 :: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , شعر , ,
تاریخ : دو شنبه 24 اسفند 1390
بازدید : 740
نویسنده : .::چشم انتظار::.

 

بار الها

 

از عمر من آنچه هست برجای

بِستان و به عمر لــیــلی افزای

 

اللهم احفظ قاعدنا خامنه ای

 

اللهم عجل لولیک الفرج

 

 :: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : شنبه 22 اسفند 1394
بازدید : 736
نویسنده : .::چشم انتظار::.

همان روز که در کوچه ها فاطمه سیلی خورد، به ما فهماند پای علی ایستادن آسان نیست...

راه ولایت پر است از راهزنانی که در طمع ایمان مردمان نشسته اند، یک روز قیمت امامشان چند سکه طلاست، یک روز گندم ری و یک روز...

نمی دانم امروز تو را به چه فروخته اند که حرف هایت را نمی شنوند و هشدارهایت را نمی فهمند...

چقدر شبیه مولایت شده ای... خطبه هایی که می خواند و گوش هایی که نمی شنید...

یک روز جان مسلمین را بهانه کردند تا علی را از نبرد با دشمن منصرف کنند و امروز نان مسلمین را...

پای علی ایستادن آسان نیست، فاطمی باید بود تا که فهمید...

پای تو ایستاده ایم آقاجان، حتی اگر همه آنها که روزی عمار تو نام گرفته بودند، گوشه عزلت برگزینند و عافیت طلبی پیشه کنند و دیگر به خطرهایی که اسلام را تهدید می کند! کاری نداشته باشند، که تاریخ پر است از داستان جاماندن اینان...

پای تو ایستاده ایم، حتی اگر نیاز باشد قرمزی خونمان، خط های قرمزت که یک به یک کمرنگ و کمرنگ تر می شوند، را رنگین کند...

پای تو ایستاده ایم اما دلمان می لرزد، می لرزد هروقت تنهاییت را فریاد می زنی، می لرزد وقتی می گویی خسته نمی شوی از گفتن این حرفها، وقتی بفهمیم گوشی بدهکار حرفهایت نیست، ولی این را آویزه گوششان کنند که صبر می کنیم به فرمان تو، و بساطشان را جمع می کنیم آن روز که فرمانت بر چیز دیگری رقم بخورد...
:: موضوعات مرتبط: ائمه , مطالب آموزنده , امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : چهار شنبه 5 اسفند 1394
بازدید : 643
نویسنده : .::چشم انتظار::.

انتقاد صریح رهبرمعظم انقلاب از ادبیات سیاسی هاشمی و روحانی


رهبرانقلاب در دیدار با مردم نجف‌آباد:
از ادبیات سیاسی دشمن استفاده نکنیم

دشمنان انقلاب از روز اول تعبیر «تندرو» و «میانه‌رو» را استفاده کردند


 از نظر آنها از همه تندروتر، امام بزرگوار بود؛ امروز هم بنده‌ی حقیر را از همه تندروتر می‌دانند.

گفتنی است پیش از این نیز رهبرمعظم انقلاب درباره تندروخواندن منتقدان دولت و منزوی کردن جوانهای مومن حزب‌اللهی به نام تندروی هشدار داده بودند.

****************

رهبرمعظم انقلاب در دیدار با مردم نجف‌آباد:

اسلام طرفدار راه وسط و میانه است اما وسط از نظر قرآن مقابل تندرو نیست، مقابل انحراف است

تند رفتن در صراط مستقیم چیز بدی نیست

منظور دشمن از تندرو کسانی است که در انقلاب مصمم‌ترند، حزب‌اللهی‌ها را می‌گویند و میانه‌رو را کسی می‌دانند که در برابر آنها تسلیم باشد.
******************

رهبرانقلاب در دیدار با مردم نجف‌آباد:

در انتخابات سعی کنید کار را درست و با دقت و بصیرت انجام دهید تا هم خدا راضی باشد و هم به احتمال زیاد نتیجه خوب باشد

بشناسید و انتخاب کنید

 آن‌جایی که نمی‌شناسید هم نگویید رأی نمی‌دهم، بروید سراغ کسانی که به دین و تعهد آنها اعتماد دارید:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : سه شنبه 4 اسفند 1394
بازدید : 666
نویسنده : .::چشم انتظار::.

امام خمینی(ره):

اگر آمریکا از ما تعریف کند معلوم میشود خیانتکاریم

ماهم نباید توقع داشته باشیم که آمریکایی ها برای ما خوب بگویند ،اگر خوب بگویند معلوم میشود ما خیانتکاریم!

اگر چنانچه امریکا از ما تعریف کند و روزنامه های امریکا از ما تعریف کنند،آن وقت است که باید مردم بگویند این چه است قضیه؟

صحیفه امام،جلد9،صفحه520:: موضوعات مرتبط: مطالب آموزنده , سیاسی , ,
تاریخ : چهار شنبه 21 بهمن 1394
بازدید : 829
نویسنده : .::چشم انتظار::.
لبیک یا امام خامنه ای

با قوت ذکر یا علی می آییم
از بهر حمایت ولی می آییم

بر دشمن انقلاب فریاد کشیم
پنج شنبه به بیعت علی می آییم ...

وعده ما 22 بهمن
حماسه ای دیگر:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , پیام وب همسفر , ,
تاریخ : شنبه 3 بهمن 1394
بازدید : 663
نویسنده : .::چشم انتظار::.

ارزش خاک

#ستارخان در خاطراتش میگوید:
❣من هیچوقت گریه نکردم❣ ،چون اگر گریه میکردم ،#آذربایجان شکست میخورد و اگر آذربایجان شکست میخورد ایران شکست میخورد.
اما در زمان مشروطه یکبار #اشک ریختم.
آن زمانی که نه ماه بود در محاصره بودیم ،بدون آب و غذا.
از قرارگاه آمدم بیرون.
مادری را دیدم با کودکی دربغل.
کودک از فرط #گرسنگی بسمت بوته ی علفی رفت و از ضعف شدید،آنرا با #خاک و ریشه میخورد.
باخودم گفتم الان مادر این کودک مرافحش میدهد و میگوید لعنت برستارخان.
اما مادر ،فرزند را در آغوش گرفت و گفت :
« اشکالی ندارد فرزندم، خاک میخوریم اما خاک نمیدهیم».
آنجا بود که اشک از چشمانم جاری شد.
:: موضوعات مرتبط: مطالب آموزنده , حجاب وعفاف وغیرت , سیاسی , ,
تاریخ : چهار شنبه 30 دی 1394
بازدید : 742
نویسنده : .::چشم انتظار::.جوان حزب اللهی را به تندروی متهم نکنید

اینها همان کسانی هستند که باهمه وجود و اخلاص در میدان حاضرند،آنجایی هم که دفاع از مرزها لازم باشد،مسئله جان دادن و خون دادن مطرح باشد، همین ها می آیند در میدان.
به صرف اینکه قضیه ای واقع بشو مثل سفارت عربستان یا سفارت انگلیس که البته کار بسیار بدی بود...
این را بهانه قرار ندهند برای اینکه جوانهای انقلابی مارا مورد تهاجهم قرار بدهند.

سخنان رهبری

30/10/1394:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : پنج شنبه 10 دی 1394
بازدید : 1212
نویسنده : .::چشم انتظار::.این گردبادها که به غیرت درآمده

تسلیم رهبرند که طوفان نمی کنند:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , شعر , ,
تاریخ : یک شنبه 6 دی 1394
بازدید : 1140
نویسنده : .::چشم انتظار::.

چشممان به دست دشمن نباشد


که کِی این تحریم را بر ميدارد
کِی فلان نقطه را موافقت می کند
بـــــــــــــه درکــــــــــــــــــــــــــــ
نگاه کنيم ببينيم خودمان چکار ميتوانيم بکنيم...
حضرت آقا

 

بازنشر مطالب ازدست رفته:
تاریخ نشر:
دو شنبه 20بهمن 1393:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : جمعه 13 آذر 1394
بازدید : 1490
نویسنده : .::چشم انتظار::.


مقام معظم رهبری:

اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم،رییس فضای مجازی کشور میشدم!

رایانه ها و فضای مجازی و سایبری که الان در اختیار شماست،

اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید ،میتوانید یک کلمه حرف درست خودتان را

به هزاران مستمعی که شما را نمیشناسند ،برسانید!

این فرصت فوق العاده ای است؛

مبادا این فرصت را ضایع کنید !

اگر ضایع شد خداوند متعال از من و شما روز قیامت سوال خواهد کرد!

1391/7/20


بخشی از مطالب از دست رفته وب همسفر

 

به کانال ما بپیوندید hamsafar1394@:: موضوعات مرتبط: مطالب آموزنده , امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , جنگ نرم , ,
تاریخ : یک شنبه 1 آذر 1394
بازدید : 1464
نویسنده : .::چشم انتظار::.

بسیج سیاسی است ،اما سیاست زده نیست،جناحی نیست؛

بسیج مجاهد است،اما بی انضباط نیست،افراطی نیست؛

بسیج عمیقا متدین و متعبد است،اما متحجبر نیست،خرافی نیست؛

بسیج با بصیرت است،اما از خود راضی نیست؛

بسیج اهل جذب است - گفته ایم جذب حداکثری - اما اهل تسامح در اصول نیست؛

بسیج غیور است،پاسدار خطوط فاصل است؛

بسیج طرفدار علم است،اما علم زده نیست؛

بسیج متخلق به اخلاق اسلامی است،اما ریاکار نیست؛

بسیج در کار آباد کردن دنیاست،اما خود اهل دنیا نیست.

این شد ،یک فرهنگ.

فرهنگ بسیجی یعنی آن مجموعه ی معرفتها و روهشا و منش هایی که میتوانند مجموعه های عظیمی را در ملت بوجود بیاورد که تضمین کننده ی حرکت مستقیم و پایدار اسلامی آن ملت باشند.

بیانات امام خامنه ای در دیدار با اقشار نمونه - آذرماه 1390

 :: موضوعات مرتبط: مطالب آموزنده , امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : یک شنبه 1 آذر 1394
بازدید : 1963
نویسنده : .::چشم انتظار::.

1.مخدوش نمودن رابطه فرزندان در خانواده
2.افزایش تاثیر پذیری جنسی و خشونت در جوانان و نوجوانان
3.پی ریزی و آمادگی ذهنی تفکر شیطان پرستی در جوانان و نوجوانان
4.ترویج خانواده های بی سامان و لجام گسیخته در ساختار سنتی خانواده
5.عادی جلوه دادن خیانت زن به شوهر نسبت به همدیگر
6.بی اهمیت جلوه دادن احترام به والدین
7.عادی جلوه دادن رابطه نامشروع جنسی دختر و پسر
8.هویت زدایی از مفهوم خانواده به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی مستقل موثر
9.عادی جلوه دادن سقط جنین برای دختران قبل از ازدواج
10.تعصب زدایی از کانون خانواده و ترویج بی تفاوتی نسبت به حریم خانواده
11.ترویج مفهوم زندگی با دیگران به جای ازدواج
12.ترویج فمینیسم و کم رنگ کردن نقش مرد در جامعه در حد کسی که تنها جهت رفع نیاز های جنسی زن خلق شده است
13.ترویج بد حجابی در جامعه دستاورد استفاده از ماهواره است.

 

پربازدیدترین مطلب وب همسفر که بر اثر حذف وب ازدست رفت...:: موضوعات مرتبط: مطالب آموزنده , سیاسی , جنگ نرم , ,
:: برچسب‌ها: ماهواره , آثار سوءماهواره , تاثیرماهواره بر خانواده , ,
تاریخ : یک شنبه 1 آذر 1394
بازدید : 1931
نویسنده : .::چشم انتظار::.

 

من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را می بوسم

و می دانم که اگر مسئولین نظام اسلامی از شما غافل شوند،
به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت.

آخرین پیام امام (ره) به مناسبت هفته بسیج

2 آذر 67

 :: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: بسیج , ,
تاریخ : یک شنبه 24 آبان 1394
بازدید : 1522
نویسنده : .::چشم انتظار::.

جیمز لادن

خبرنگار رادیو ملی آمریکایی طی گزارشی با خوشحالی اعلام کرد: مردم ایران برای آزادی بیشتر فشار آورده اند. اکنون انواعی از موسیقی که قبلاً با مخالفت شدید رو به رو بود؛ عمومیت یافته؛ و زن ها حجاب را تعدیل می کنند و کت های آنان کوتاه و کوتاه تر می شود.


دیوید کیو

دیوید کیو مامور سابق سیا: مهم ترین حرکت در جهت براندازی جمهوری اسلامی، تغییر فرهنگ جامعه فعلی ایران است و ما مصمم به آن هستیم.

 

کنت دمارانش

کنت دمارانش رئیس سابق جاسوسی فرانسه در اظهاراتی به ریگان رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: شما نمی توانید با یک عقیده به وسیله تانک و هواپیما مبارزه کنید. شما باید با هر عقیده ای به وسیله عقیده بجنگید. این بار دشمن ما مذهب است.

 
فرانتس فانون

جامعه شناس و فیلسوف فرانسوی: استعمار حداکثر کوشش خود را بر مسئله چادر تمرکز داده است. هر چادری که دور انداخته می شود افق جدیدی را که تا آن هنگام بر استعمارگر ممنوع بود در برابر او می گشاید. پس از دیدن هر چهره بی حجابی امید های حمله ور شدن اشغالگر ده برابر می گردد.


بنیامین نتانیاهو

به کمیته اصلاح دولتی آمریکا گفت: آمریکا می تواند با پخش سریال های فاکس که افراد زیبا روی جوان را در وضعیت های متنوعی از برهنگی نشان می دهند و زندگی های فریبنده و مادی گرایانه دارند و رابطه های بی قید جنسی برقرار می کنند یک انقلاب را علیه حکومت ایران به راه اندازد. این[سریال ها] واقعا براندازانه هستند. جوانان ایرانی دلشان از لباس های دلپسندی که دراین سریال ها می بینند خواهد خواست. آن ها استخرها و زندگی های پرزرق و برق راخواهند خواست.


مستر همفر

جاسوس معروف انگلیسی: زنان مسلمان دارای حجاب محکم هستند و نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست. به هر وسیله ای شده باید آن ها را از حجاب اسلام خارج کرد. آنگاه مردان و جوانان فریفته می شوند و فساد در کانون خانواده ها رخنه می کند.

 

مقامات آمریکا

یکی از جاسوسان کاخ سفید در گزارش خود آورده است: ما موفق شدیم چادر مشکی زن ایرانی را به چادر توری و گل دار تبدیل کنیم چادر را هم به مانتو و مانتوهای بلند را به مانتوهای رنگین تنگ و خیلی کوتاه. اکنون از حجاب برخی زنان مسلمان فقط یک روسری مانده است.

 

یکی از مقامات بلند پایه آمریکا در ارتباط با پوشش در ایران گفت: هر زن چادری در کوی و برزن ایران؛ به منزله پرچم جمهوری اسلامی ایران است؛ لذا ما برای براندازی این نظام؛ باید حجاب را سست نماییم.
حجاب پرچم مبارزه با تهاجم فرهنگی است:: موضوعات مرتبط: مطالب آموزنده , حجاب وعفاف وغیرت , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: چادر , زن , حجا , عفاف , نظرغربی ها , سنگر , ,
تاریخ : سه شنبه 12 آبان 1394
بازدید : 1561
نویسنده : .::چشم انتظار::.

معلوم است که این مرگ،

بر ملت امریکا نیست

بلکه بر سیاستهای امریکا و استکبار است.

بخشی از سخنان رهبری در 12آبانماه1394


مرگــــــــــــــــــ بر آمریکــــــــــــــــــــــــا:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: مرگ بر آمریکا , ,
تاریخ : چهار شنبه 15 مهر 1394
بازدید : 1624
نویسنده : .::چشم انتظار::.

مذاکره با آمریکا

علاوه بر مضرات بی شمار

فایده ای ندارد.

 

15مهرماه 94

 

ظریف چند وقت پیش: اگر ایشان (مقام معظم رهبری) یک کلمه به من بگویند که نرو (جهت مذاکره)، من نمی‌روم!

رهبر انقلاب امروز: مذاکره با آمریکا ممنوع است!

آقای ظریف بسم‌الله!

 :: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
تاریخ : چهار شنبه 8 مهر 1394
بازدید : 1558
نویسنده : .::چشم انتظار::.

آه ای نسل نحس مهمان کش

ای بقایای شوم ابرهه ها

راه بستان مرامتان باشد

در مدینه و کربلا و منا

سید حسین سیدی

.........................................

پاره ای از سخنان رهبری خطاب به کار قبیحانه آل سعود

 

حضرت آيت الله خامنه اي با تاکيد بر اينکه عکس العمل ايران اسلامي خشن و سخت خواهد بود، خاطر نشان کردند: در دوران هشت سال دفاع مقدس، قدرت هاي شرق و غرب و کشورهاي اطراف از يک عنصر خبيث و فاسد حمايت کردند اما سرانجام همه آنها سيلي خوردند و بر همين اساس، ايران را مي شناسند و اگر هم نمي شناسند، الان بشناسند.

سخنان امام خامنه ای 8مهر1394خطاب به عربستان

 

متن کامل سخنان رهبری خطاب به عربستان در ادامه مطلب:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: امام خامنه ای , حجاج , ,
تاریخ : شنبه 4 مهر 1394
بازدید : 1772
نویسنده : .::چشم انتظار::.:: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
تاریخ : پنج شنبه 2 مهر 1394
بازدید : 1650
نویسنده : .::چشم انتظار::.

افسران - بی کفایتی آل سعود

 

خواسته ی قطعی ما

عمل به تعهد و مسئولیت تامین امنیت

ضیوف الرحمن است.

 

ولی امر مسلمین1394/6/27

 

برگرفته از افسران:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: بی کفایتی آل سعود , ,
تاریخ : جمعه 20 شهريور 1394
بازدید : 1770
نویسنده : .::چشم انتظار::.
بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب؛

 

نابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویرنابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویر

 

 

بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم وجود صهیونیست ها در 25 سال آینده به تیتر یک اکثر رسانه های صهیونیستی، بین المللی و منطقه ای تبدیل شد.

به گزارش گروه بین الملل فرهنگ نیوز، هزاران نفر از اقشار مردم از شهرهای مختلف کشور صبح دیروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار پایان یافتن منافع نامشروع آمریکایی ها در ایران را علت اصلی کینه ورزی و دشمنی پایان ناپذیر آنها با جمهوری اسلامی و ملت ایران برشمردند.

حضرت آیت الله خامنه ای، اقدام تاریخی امام خمینی در دادن لقب «شیطان بزرگ» به امریکا را، حرکتی بسیار پرمغز برشمردند و افزودند: رئیس همه شیطانهای عالم، ابلیس است، اما ابلیس کارش فقط اغوا و فریب است در حالیکه آمریکا هم اغوا می کند، هم کشتار هم تحریم و هم فریب و ریاکاری.

اما نکته حائز اهمیت که مورد توجه عموم رسانه های بین المللی نیز قرار گرفته است اظهارات معظم له درباره آینده رژیم اشغالگر قدس می باشد. ایشان با اشاره به جعلی بودن دولت صهیونیستی افزودند: برخی صهیونیست ها گفته اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته ای، 25 سال از دغدغه ایران آسوده شده ایم اما ما به آنها می گوییم شما 25 سال آینده را، اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.

رهبر انقلاب تأکید کردند: در همین مدت نیز روحیه اسلامی مبارز، حِماسی و جهادی، صهیونیست ها را راحت نخواهد گذاشت. در ادامه می تواند بازتاب سخنان معظم له در رابطه با عدم وجود صهیونیست ها در 25 سال آینده را در رسانه های بین المللی و منطقه ای مشاهده کنید.

  نابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویر

 

نابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویر

نابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویر نابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویر

نابودی 25 ساله اسرائیل در صدر رسانه های بین المللی+ تصاویر:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: نابودی اسراییل , سخنان مقام معظم رهبری , ,
تاریخ : پنج شنبه 12 شهريور 1394
بازدید : 1584
نویسنده : .::چشم انتظار::.

افسران - / اگر تحریم برداشته نشود، معامله‌ای در کار نخواهد بود/

 

رهبر انقلاب با اشاره به سخنان آمریکا درباره‌ی حفظ چارچوب تحریم‌ها:

اگر قرار است چارچوب تحریم حفظ شود، پس چرا مذاکره کردیم؟

این کاملاً خلاف علت حضور ایران در مذاکره است/

هدف مذاکره برداشتن تحریم‌ها بود/

اگر تحریم برداشته نشود، معامله‌ای در کار نخواهد بود/

باید تکلیف این موضوع مشخص شود.

1394/06/12

برگرفته از افسران:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: رهبر , سیاسی , سخن رهبر , ,
تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1394
بازدید : 1583
نویسنده : .::چشم انتظار::.

افسران - ◄ بـا استـکـبـار سر آشتـﮯ نـداریـم!

 

 بـا استـکـبـار سر آشتـﮯ نـداریـم!

 

26مرداد94

برگرفته از:http://www.afsaran.ir/:: موضوعات مرتبط: امام خامنه ای و سخنان ایشان , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: بااستکبارسر آشتی نداریم , ,
تاریخ : دو شنبه 26 مرداد 1394
بازدید : 1748
نویسنده : .::چشم انتظار::.

           کلام رهبر

 

 

محصولات داخلی را مصرف کنند مردم!

برید سراغ مصرف تولیدات داخلی،

اون چیزهایی که مشابه داخلی دارند،

متعصبانه ، با تعصب تمام!

ملت ایران خارجی اون رو مصرف نکنند!

دیدار مردم  آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب(29بهمن93):: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: تولیدات داخلی , مصرف تولیدات داخلی , تعصب , دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب(29بهمن93) ,
تاریخ : دو شنبه 29 تير 1394
بازدید : 1662
نویسنده : .::چشم انتظار::.

افسران - ما قبول نداریم

امام خمینی (ره) در دیدار اعضای جنبش امل، آبان ماه 1360
"از آنجا که منطقه در شُرف یک نهضت اسلامی عمومی است، امریکا دست به طرح قضایایی زده است تا بلکه بتواند دست مردم بی‏پناه منطقه را از سرنوشتشان کوتاه کند و متأسفانه بعضی از دولتها هم او را کمک می‏کنند؛ طرح سادات و فهد [1]یکی است. بر فرض که امریکا یک طرح صد در صد اسلامی ـ انسانی بدهد، ما باور نمی‏کنیم که آنها به نفع صلح و منافع ما گامی بردارند. اگر امریکا و اسرائیل «لا اله الاّ اللّه‏» بگویند، ما قبول نداریم؛ چرا که آنها می‏خواهند سرِ ما کلاه بگذارند. آنها که صحبت از صلح می‏کنند، می‏خواهند منطقه را به جنگ بکشند. شما متوقعید ما در مقابل امریکا و اسرائیل و دیگر ابرقدرتها، که می‏خواهند منطقه را ببلعند، بی‏تفاوت باشیم؟ نه، ما با هیچ کدام از ابرقدرتها و قدرتها سر سازش نداریم، نه تحت سلطهٔ امریکا می‏رویم و نه زیر بار شوروی. ما مسلمانیم و می‏خواهیم زندگی کنیم. ما می‏خواهیم زندگی فقیرانه داشتهباشیم، ولی آزاد و مستقل باشیم. ما این پیشرفت و تمدنی که دستمان پیش اجانب دراز باشد را نمی‏خواهیم. ما تمدنی را می‏خواهیم که بر پایهٔ شرافت و انسانیت استوار باشد و بر این پایه، صلح را حفظ نماید. ابرقدرتها می‏خواهند انسانیت انسانها را تحت سلطه قرار دهند و ما و شما و هر مسلمانی مکلف است در مقابل آنها بایستد و سازش نکند و طرحهایی از قبیل طرح سادات و فهد را رد کند. بر ما واجب است که اینگونه طرحها را، که به نفع مستضعفین نیست، محکوم نماییم."

 

برداشت از:http://www.afsaran.ir:: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: سیاسی , آمریکا , اسراییل , امام خمینی (ره) در دیدار اعضای جنبش امل، آبان ماه 1360 ,
تاریخ : شنبه 27 تير 1394
بازدید : 1719
نویسنده : .::چشم انتظار::.

افسران - حمایت از دوستان...:: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: فلسطین , یمن , سوریه , عراق , بحرین , لبنان , سیاسی , ,
تاریخ : پنج شنبه 25 تير 1394
بازدید : 1559
نویسنده : .::چشم انتظار::.:: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
تاریخ : پنج شنبه 25 تير 1394
بازدید : 1835
نویسنده : .::چشم انتظار::.

یکی از اساتید فرمود:

من به اندازه ای که از شهدای این دوره میترسم از خدا و امام حسین و سایر معصومین نمیترسم.این حرف علامت سوالی برای ما بود.توضیح داد که خدا ارحم الرحمین است و امام حسین رحمت للعالمین اگر آنها از ما مکدر شوند ،میشود آنها را راضی کرد؛اما نگرانی من اینست که اگر این جوانان که با یک دنیا آرزو نقد جانشان را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم و اسلام کردند ،اینها اگر از ما ناراضی شوند ،نمیتوانیم رضایتشان را جلب کنیم.خدا خلقت امام حسین را طوری قرار داده است که رحمتش شامل دشمنان نیز میشود؛ولی شهدا این خصوصیت را ندارند.

مخصوصا بعضی از شهدا در وصایای خود انگشت حساسی گذاشته اند.

مثلا گفته اند:اگر زنان حجاب خود را رعایت نکنند یا مسئولان به وظیفه ی خود عمل نکنند ،

ما جلوی آنها را در روز محشر خواهیم گرفت.

مجموعه گل:: موضوعات مرتبط: حجاب وعفاف وغیرت , شهدا , سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: شهدا , خدا , معصومین , امام حسین , ,
تاریخ : سه شنبه 23 تير 1394
بازدید : 1629
نویسنده : .::چشم انتظار::.

افسران - مبارزه با استکبار ادامه دارد

چه توافق هسته ای بشود

و چه نشود

امنیت اسراییل تامین نخواهد شد

سیدعلی خامنه ای

93/9/6:: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: توافق هسته ای , امنیت اسراییل , ,
تاریخ : سه شنبه 23 تير 1394
بازدید : 1740
نویسنده : .::چشم انتظار::.
تاریخ : شنبه 20 تير 1394
بازدید : 2318
نویسنده : .::چشم انتظار::.

امروز مسئله فلسطین، مسئله اول جهان اسلام است. (مقام معظم رهبری)

... برای مشاهده پوستر در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید ...

برای دریافت پوستر در سایز مناسب چاپ اینجا کلیک کنید:: موضوعات مرتبط: سیاسی , ,
:: برچسب‌ها: مسئله اصلی اسلام , آمریکا , داعش , صهیونیست , آل صعود , انگلیس , ,

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد

✿ مقام معظم رهبری: اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم،رییس فضای مجازی کشور میشدم! رایانه ها و فضای مجازی و سایبری که الان در اختیار شماست، اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید ،میتوانید یک کلمه حرف درست خودتان را به هزاران مستمعی که شما را نمیشناسند ،برسانید! این فرصت فوق العاده ای است؛ مبادا این فرصت را ضایع کنید ! اگر ضایع شد خداوند متعال از من و شما روز قیامت سوال خواهد کرد! 1391/7/20 ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم،جز خدا"شهیدابراهیم هادی" ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ شهادت تیر و ترکش نیست؛آنروز که خدا را باهمه چیز و در همه جا دیدیم و نشان دادیم،شــــــهـــیــــد شده ایم ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ در زمین عشـــقـــی نیست که زمینت نزند،آســمــــان را دریاب ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ تنها و تنها خــــــداست که می ماند

:: همسفر ::

پرواز تا خدا

پرواز تا خدا

کمک به سازمان خيريه محک

چاپاربلاگ

˜ãíä ãÈÇÑÒå ÈÇ ÇåÇäÊ ˜ääϐÇä Èå ÇãÇã Úáí ÇáäÞí Ú

اسلام زیباست

یاوران حضرت مهدی عج